uk en

Новини та події

ВІДЗНАЧИЛИ ЧЛЕНІВ  ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

ВІДЗНАЧИЛИ ЧЛЕНІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

18.02.2020

Сьогодні у Харкові вшановували  учасників чемпіонату Європи з греко-римської боротьби Семена Новікова, Андрія Кулика та їх тренера Дімітрія Тімченка, які нещодавно повернулися з Італії. Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи, що проходив у Римі 10-12 лютого,  Семен Новіков виборов  для української збірної золоту медаль серед дорослих у ваговій категорії до 87 кг, а Андрій Кулик, який виступав з дебютом,  посів восьме місце.  За підсумками змагань збірна України посіла  на чемпіонаті шосте місце з більш ніж 20-ти країн, що є вагомим здобутком нашої держави на спортивній арені Європи. І, до речі, єдину золоту медаль для цієї перемоги здобув наш студент С. Новіков.

Читати
До уваги членів Вченої ради ХНТУСГ

До уваги членів Вченої ради ХНТУСГ

18.02.2020

21 лютого 2020 року о 10.00 відбудеться чергове  засідання Вченої ради Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Читати
До уваги вступників!

До уваги вступників!

18.02.2020

Шановні вступники! Запрошуємо вас взяти участь у І турі Всеукраїнської Університетської олімпіади вступників!

Читати
До 90-річчя університету: Школи РГУ та КГУ при ХІМЕСГ

До 90-річчя університету: Школи РГУ та КГУ при ХІМЕСГ

18.02.2020

Прискорений розвиток сільського господарства України на початку1930-х рр., створення великих механізованих зернових та тваринницьких радгоспів і колгоспів потребували якнайшвидшого забезпечення сільськогосподарського виробництва кваліфікованими робітниками. Відповідно до урядового рішення у ряді аграрних господарств Харківщини, Сумщини та Полтавщини за безпосередньою допомогою ХІМЕСГу були створені школи радгоспного та колгоспного учнівства (школи РГУ та школи КГУ). Заняття в них «вахтовим методом» проводили не лише відряджені з Харкова викладачі інституту,  але й найбільш підготовлені студенти, які проходили практику у відповідних господарствах (у першій половині 1930-х рр. виробнича практика вважалася одним із основних видів фахового навчання і на неї відводилося майже третину навчального часу).

Читати
СТУДЕНТИ ПРОХОДЯТЬ ПРАКТИКУ

СТУДЕНТИ ПРОХОДЯТЬ ПРАКТИКУ

18.02.2020

У рамках навчальної (ознайомлювальної) практики студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»  студенти ННІ БМ разом із керівником навчальної практики к.е.н., доцентом Ю.М. Сагачко та викладачем кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджмент к.е.н., доцент О.В. Смігуновою відвідали Харківську обласну державну адміністрацію, де ознайомилися з роботою  Департамент агропромислового розвитку.

Читати
Механізми протидії рейдерству в Україні

Механізми протидії рейдерству в Україні

18.02.2020

З метою запобігання та протидії вказаним негативним явищам, Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 5 грудня 2019 року №340-IX (далі – Закон) (який отримав назву «антирейдерський»).

Читати
ВІД ПЕРЕМОГИ ДО ПЕРЕМОГИ!

ВІД ПЕРЕМОГИ ДО ПЕРЕМОГИ!

14.02.2020

Нещодавно  двоє студентів нашого університету у складі української збірної взяли  участь у чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби. Один з них — Семен Новіков став новим чемпіоном Європи у ваговій категорії до 87кг, інший —Андрій Кулик посів восьме місце. Одним із тренерів  наших борців є випускник ХНТУСГ 2019 року Дмитро Тимченко, нині  тренер молодіжної збірної України.

Читати
Феноменальний успіх нашого студента С.Новікова!!!

Феноменальний успіх нашого студента С.Новікова!!!

14.02.2020

На чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, який проходив у Римі,  студент ХНТУСГ ім. П.Василенка (ННІ ПХВ) Семен Новіков здобув золоту медаль серед дорослих у ваговій категорії до 87 кг. Тільки нещодавно (в листопаді 2019) ми вітали Семена з титулом дворазового чемпіона світу, а ось іще одне золото!

Читати
ХНТУСГ розвиває співпрацю  із турецькими вишами

ХНТУСГ розвиває співпрацю із турецькими вишами

14.02.2020

З 06 по 08 лютого 2020 року в рамках реалізації діючої Стратегії інтернаціоналізації ХНТУСГ відбувся запланований офіційний візит до м. Стамбул (Туреччина) делегації Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка у складі: ректора Олександра Нанки, проректора з НПР та міжнародних зв’язків  Юрія Вітковського, проректора з НПР, розвитку економіки та інфраструктури Аркадія Микитася та керівника навчального відділу по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства Отабега Азізова.

Читати
НАШІ МАЙБУТНІ АБІТУРІЄНТИ

НАШІ МАЙБУТНІ АБІТУРІЄНТИ

14.02.2020

13 лютого кафедра ЮНЕСКО організувала відвідування університету учнями 51 ЗОШ м. Харкова. Майбутні абітурієнти ознайомилися з історією та сьогоденням ХНТУСГ, напрямками підготовки студентів та перспективами їх працевлаштування. Фахівці приймальної комісії пояснили учням переваги підготовки до ЗНО  на підготовчих курсах  ХНТУСГ та особливості реєстрації в електронній системі віддаленого навчання. Школярі отримали інформацію про конкурсні завдання І туру Всеукраїнської університетської олімпіади вступників,  учасники якої можуть отримати додатково до 20 балів до одного з предметів ЗНО. Будемо чекати найбільш підготовлених школярів на першому курсі університету.

Читати
Інтерв’ю з професором ХНТУСГ В. К. Пузіком

Інтерв’ю з професором ХНТУСГ В. К. Пузіком

14.02.2020

В газеті “Время” вийшло інтерв’ю з доктором сільськогосподарських  наук, член-кореспондентом НААН України, завідуючим кафедрою агротехнології і екології ХНТУСГ імені Петра Василенка, професором Володимиром Пузіком. У розмові із спецкором газети Оленою Зєлєніною професор Пузік  висловив  свої оцінки щодо стану озимих культур та прогнози майбутнього врожаю зернових у зв’язку із змінами кліматичних умов. Повністю ознайомитися із інтерв’ю можна за цим посиланням: http://timeua.info/post/kharkov/zima-bez-snega-budem-li-s-hlebom-18227.html

Читати
До 90-річчя університету: Як відбувався набір до ХІМЕСГу

До 90-річчя університету: Як відбувався набір до ХІМЕСГу

14.02.2020

Становлення ХІМЕСГУ як флагмана підготовки інженерів для сільського господарства на початку 1930-х років було пов’язано з величезними труднощами. Головними з яких були масова неграмотність населення, відсутність коштів для утримання студентів та слабка матеріально-технічна база навчальних закладів. Масштабна програма пришвидшеної модернізації країни потребувала різкого збільшення кваліфікованих інженерів і керівників. У 1930/1931 н. р. передбачалося прийняти на навчання до вищих навчальних закладів України в п’ять разів більше студентів, ніж у 1928 р. На засіданні тогочасного уряду —Ради Народних Комісарів республіки 3 травня 1930 р. для того, щоб задовольнити потребу народного господарства у фахівцях вищої кваліфікації, було визнано за потрібне проводити прийом студентів двічі на рік — у квітні й восени. Проте тогочасна школа не могла надати такої кількості освічених абітурієнтів.

Читати