uk en

Новини ННІПХВ

Досвід впровадження дуальної освіти у ННІ ПХВ

Досвід впровадження дуальної освіти у ННІ ПХВ

21.04.2020

У квітні н.р. ННІ переробних і харчових виробництв розпочав новий освітній проект – online навчання у провідних фахівців-практиків галузі. Дуже приємно, що провідником у цьому напрямку став випускник нашого інституту, нині відомий експерт переробної галузі, директор Білозаводського елеватора Сергій Щербань. Сергій добре відомий як в Україні, так і далеко за її межами своїм професіоналізмом і небайдужістю до обраної справи.

Читати
Наказ ректора ХНТУСГ

Наказ ректора ХНТУСГ

03.04.2020

З метою виконання постанови КМУ №239 від 15 березня 2020 року “Про внесення змін до деяких актів  Кабінету Міністрів України”, ректор ХНТУСГ О.В. Нанка вніс зміни до деяких своїх наказів що стосуються  удосконалення навчального процесу з використанням дистанційних технологій. Дивитись: Наказ ректора від 03.04.2020

Читати
Увага! Перенесення конкурсу!

Увага! Перенесення конкурсу!

25.03.2020

У зв’язку із запровадженням карантину у закладах вищої освіти України другий етап II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 208 «Агроінженерія» на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, переноситься на 28-29 квітня 2020 року. Голова галузевої конкурсної комісії., проректор з наукової роботи ХНТУСГ       Мельник В. І.

Читати
“Наукова комунікація в цифрову епоху”

“Наукова комунікація в цифрову епоху”

23.03.2020

Шановні колеги!   Наукова бібліотека‚ у рамках Європейського тижня цифрової грамотності‚ запрошує вас приєднатися до онлайн-курсу «Наукова комунікація в цифрову епоху».   23-25 березня 2020 року запрошуємо вас на безкоштовні серії вебінарів «Наукова діяльність та її оцінка: можливості Web of Science»  від компанії Clarivate Analytics про наукометрію та можливості платформи Web of Science. Участь – безкоштовна. Попередня реєстрація – обов’язкова  23 березня 2020, 16:15 – 17:15  Реєстрація 24 березня 2020, 16:15 – 17:15 Реєстрація 25 березня 2020, 16:15 – 17:15 Реєстрація Про проєкт Вебінар Вступ до наукометрії Структура онлайн-курсу Докладніша інформація  на сайті університету та на сайті Наукової бібліотеки ХНТУСГ.

Читати
Конкурс українсько-латвійських проєктів

Конкурс українсько-латвійських проєктів

18.03.2020

Сьогодні, 18 березня 2020 року, стартував конкурс спільних українсько-латвійських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 рр. Його оголосили Міністерство освіти і науки України та Державне агентство з розвитку освіти Латвійської Республіки. Прийом заявок триває до 18 травня 2020 року.

Читати
ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

16.03.2020

На період карантинних заходів студенти можуть безкоштовно використовувати елементи дистанційного навчання за допомогою системи Moodle-1.9. Вхід до системи здійснюється за адресою:www.moodle.khntusg.com.ua/ . Логін для студентів – номер залікової книжки, пароль – 1111аА (англійська розкладка клавіатури). Відділ дистанційного навчання ХНТУСГ

Читати
УВАГА! КАРАНТИН!

УВАГА! КАРАНТИН!

12.03.2020

11 березня 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив  Постанову  про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та  запровадження карантину в усіх типів закладах освіти, зокрема й закладах вищої освіти.  Карантин триватиме три тижні – з 12 березня по 3 квітня 2020 року і цей термін може змінитись в залежності від епідемічної ситуації в Україні. Див. документи.

Читати
Вдосконалення фахової підготовки

Вдосконалення фахової підготовки

09.03.2020

З 24 лютого по 4 березня 2020 року в інституті післядипломної освіти проходили короткострокові курси підвищення кваліфікації техніків-лаборантів на тему «Методи визначення показників якості зернових, зернобобових та олійних культур».

Читати
СТУДЕНТИ ОСВОЮЮТЬ РОБОТОТЕХНІКУ

СТУДЕНТИ ОСВОЮЮТЬ РОБОТОТЕХНІКУ

05.03.2020

 У навчально-науковому інституті переробних та харчових виробництв  (кафедра ОІПХВ) в рамках STEАM-освіти та варіативної робототехніки триває Lego-проект із студентами, який об’єднує такі напрямки як: STEАM і робототехніка, інженерна графіка, 3D-моделювання, дизайн (як інженерне мистецтво), програмування, електроніка й математичні, механічні розрахунки тощо.

Читати
Вадим Бредихін про підготовку кадрів для елеваторної галузі

Вадим Бредихін про підготовку кадрів для елеваторної галузі

04.03.2020

“Аграрні виші України та виробничники повинні об’єднати зусилля в підготовці кадрів для елеваторів” – таку думку висловив директор ННІ переробних і харчових виробництв Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка Вадим Бредихін, який взяв участь у роботі круглого столу «Кадри на елеваторі. Де знайти, як утримати, де навчати і підвищувати кваліфікацію?» Захід проходив учора в рамках засідання Клубу елеватористів, що відбувався за підтримки компанії KMZ Industries і агрохолдингу AgroGeneration. — Матеріальна база українських аграрних інститутів і університетів, які готують фахівців для елеваторної галузі країни, не встигає за провідними елеваторами, які використовують в роботі передові технології. Тому в даний час потрібна активна участь виробничників в процесі навчання майбутніх фахівців, що дасть можливість ЗВО готувати кваліфікованіші кадри для елеваторів, – вважає Вадим Бредихін. Науковець також вважає, що навчання фахівців для елеваторної галузі має бути спільним процесом. «Університету важко абсолютно самостійно підготувати студента, який в подальшому прийде на роботу на зерносховище, на всі 100%. Це дуже важко, технічна база підприємств завжди буде на крок попереду. Тому нам потрібно об’єднуватися з виробничниками, навіть на етапі написання навчальних планів. Спільне складання навчальних планів і вибір актуальних дисциплін для навчання студентів допоможе оптимізувати підготовку фахівців і зробити її більш ефективною», – сказав В. Бредихін.   Джерело: Elevatorist.com

Читати
Здобудеш освіту – побачиш більше світу

Здобудеш освіту – побачиш більше світу

03.03.2020

Справжній сенс цієї  народної мудрості  добре знають в навчально-науковому інституті переробних і харчових виробництв  ХНТУСГ. Адже щорічно десятки студентів цього інституту проходять стажування та ознайомлювальну  практику за кордоном, де здобувають цінні навички, знання і досвід роботи за своїми спеціальностями.  Та  все ж таки в ННІ ПХВ більше  орієнтуються на підготовку фахівців для вітчизняної переробної і харчової промисловості. Тому  навчальні програми і сам навчальний процес побудований таким чином, щоб дати студентам якісні знання і практичні навчики, які після закінчення вишу дозволять їм швидко знайти престижну роботу в Україні й тут, на своїй Батьківщині, реалізувати свої професійні здібності.

Читати
ЩЕ ОДНА СПОРТИВНА ПЕРЕМОГА НАШОГО СТУДЕНТА

ЩЕ ОДНА СПОРТИВНА ПЕРЕМОГА НАШОГО СТУДЕНТА

24.02.2020

19-21 лютого ц.р. у місті Луцьку пройшов Чемпіонат України із сумо серед дорослих, молоді та юніорів, де зібралися найсильніші спортсмени більш ніж з 12 областей.  Цей Чемпіонат був відбірковим для збірної України для участі в Чемпіонаті Європи, який відбудеться у квітні ц.р. в Мінську.  Загалом за право представляти  Україну на Чемпіонаті Європи змагалися 300 спортсменів, серед яких був і студент Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Ваисленка (21 ПЗ група ННІ ПХВ) Демід Караченко (вікова категорія до 21 року, вагова категорія до 85 кг).  На цих змаганнях Демід завоював золоту медаль і виборов право брати участь в  Чемпіонаті Європи.  Отож, ми щиро вітаємо Деміда та його тренерів з цією перемогою і бажаємо успішного виступу на Чемпіонаті Європи. До речі, крім сумо Денис займається ще й вільною боротьбою, але, за словами хлопця, сумо йому подобатьється більше, бо в цій боротьбі немає права на помилку.

Читати