Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Феноменальний успіх нашого студента С.Новікова!!!

На чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, який проходив у Римі,  студент ХНТУСГ ім. П.Василенка (ННІ ПХВ) Семен Новіков здобув золоту медаль серед дорослих у ваговій категорії до 87 кг. Тільки нещодавно (в листопаді 2019) ми вітали Семена з титулом дворазового чемпіона світу, а ось іще одне золото!

Керівництво та колектив нашого університету щиро вітають Семена з гучною перемогою та бажають нових перемог і спортивних  звершень!

Докладніше: На ЧЄ Семен Новіков зустрівся з одним із лідерів збірної команди Росії титулованим Олександром Комаровим. Програючи в ході зустрічі, Семен не залишив надію вирвати перемогу і йому це вдалося. Професійно проведений прийом менш ніж за 10 секунд до кінця зустрічі вивів нашого студента у фінал (6:3). У сутичці за золото наш чемпіон зустрівся з Віктором Льорінзом, який на попередньому чемпіонаті світу завоював срібло і був неодноразовим призером першостей світу та Європи. І тут –  впевнена перемога нашого студента, рахунок – 7:1. Семен Новіков протягом усього змагання демонстрував свою професійну перевагу і заслужено завоював золоту медаль, єдину в складі  збірної команди України.

Вітаємо тренерів і наставників Семена Новікова, які завзято працювали  на чудовий результат: Заслуженого тренера України Д.Ю.Тимченка, Ю.Л.Тимченка та Заслуженого тренера України  Л.В.Гриня.